پلی لیست لوت

18 اکتبر 2018

مگه میشه بدون موزیک زندگی کرد؟! یه موزیک خوب در هر حالی می تونه برای ما شورانگیز و الهام بخش باشه. موزیکی که بعد ها با گوش دادنش ما رو به لحظه هایی که بر ما گذشته ببره. این چند روز که هوا کمی ابری و بارونی بود بدجور دلم می خواست سفری رو شروع کنم. که متاسفانه در حال حاضر شرایط مهیای سفر نیست.

این شد که لابلای موزیکایی که داشتم، اون چندتایی که در حین سفر زیاد گوش میدادم رو مدام پلی می کردم. با خودم گفتم اگر این موزیکا برای من خاطره انگیز و دلنشین هستن چرا که نه، اونا رو با دوستانم به اشتراک می زارم. بنابراین تصمیم گرفتم اولین پلی لیست رو با نام ” پلی لیست لوت” به اشتراک بزارم.

۱-  Ekova – Sabura

۲- One More Cup Of Coffee – Bob Dylan

۳- Yar – Golshifte Farahani Ft Didier Malherbe

۴- Neymeh – Mohsen Sharifian

۵- Darkoob Band – Koja Boodi

عکس مربوط به این پلی لیست بر می گرده به سفری که پارسال من و مهران و شیما به شهرهای مرکزی ایران داشتیم. یادمه توی مسیر کرمان به روستای کشیت بودیم. یه روستای دور افتاده تقریبا در دل کویر. تا چشم کار می کرد برهوت بود و جاده ای که از دل اون برهوت عبور می کرد. با شنیدن این آهنگا ناخودآگاه یاد اون لحظه ها می افتم که با شوق و کنجکاوی زیادی چشم به جاده دوخته بودیم و بعد از گذشت چند ساعت رانندگی روستای زیبا و سبز کشیت با نخل های کهن و مردمان ساده و بی آلایش از دل برهوت جلوی چشمامون ظاهر شد. هنوز هم اون روستای برای من مثل یک رویا می مونه که باز هم آرزوی دیدنش رو دارم.

امیدوارم لذت ببرید 🙂

دانلود پلی لیست لوت بصورت یکجا 

پاسخ دهید